Ikarydyna co to jest i jak działa na komary ?

Ikarydyna jest aktywnym składnikiem wielu środków odstraszających owady do stosowania na skórę. Ikarydyna jest powszechnym składnikiem aktywnym stosowanym w stosowanych na skórę środkach odstraszających owady.

CO TO JEST IKARYDYNA?

Ikarydyna jest związkiem chemicznym z rodziny piperydyn. Ciekawostka: Ikarydyna nadaje preparatowi ostry zapach. Ikarydyna została po raz pierwszy zarejestrowana do użytku przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych w 2001 roku. Produkty zawierające ikarydynę po raz pierwszy pojawiły się na rynku amerykańskim w 2005 roku i są szeroko stosowane w pozostałych częściach świata.

Jak działa Ikarydyna ?

Ikarydyna zarówno odstrasza, jak i odstrasza owady. Oznacza to, że owady oddalają się od skóry lub odzieży poddanej działaniu ikarydyny i nie żerują, jeśli napotkają leczoną skórę lub odzież. Po prawidłowym zastosowaniu ikarydyny tworzy na powierzchni skóry izolacja, która powstrzymuje komary przed lądowaniem na skórze.

Jaki pordukt z Ikarydyną warto używać?

Czas skuteczności w odstraszaniu komarów zależy od stężenia składnika aktywnego. Format używanego środka odstraszającego należy wybrać zgodnie z osobistymi preferencjami i wymaganym czasem ochrony.

My polecamy produkty formy Moskito Guard

[fusion_woo_product_grid pull_by=”category” cat_slug=”moskito-guard” exclude_cats=”” tag_slug=”” exclude_tags=”” number_posts=”” offset=”0″ columns=”4″ column_spacing=”” orderby=”menu_order” order=”ASC” scrolling=”pagination” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” show_thumbnail=”yes” show_title=”yes” show_price=”yes” show_rating=”yes” show_buttons=”yes” grid_box_color=”” hue=”” saturation=”” lightness=”” alpha=”” grid_border_color=”” grid_separator_style_type=”none” grid_separator_color=”” margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””][/fusion_woo_product_grid]