Ikarydyna jest aktywnym składnikiem wielu środków odstraszających owady do stosowania na skórę. Ikarydyna jest powszechnym składnikiem aktywnym stosowanym w stosowanych na skórę środkach odstraszających owady.

CO TO JEST IKARYDYNA?

Ikarydyna jest związkiem chemicznym z rodziny piperydyn. Ciekawostka: Ikarydyna nadaje preparatowi ostry zapach. Ikarydyna została po raz pierwszy zarejestrowana do użytku przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych w 2001 roku. Produkty zawierające ikarydynę po raz pierwszy pojawiły się na rynku amerykańskim w 2005 roku i są szeroko stosowane w pozostałych częściach świata.

Jak działa Ikarydyna ?

Ikarydyna zarówno odstrasza, jak i odstrasza owady. Oznacza to, że owady oddalają się od skóry lub odzieży poddanej działaniu ikarydyny i nie żerują, jeśli napotkają leczoną skórę lub odzież. Po prawidłowym zastosowaniu ikarydyny tworzy na powierzchni skóry izolacja, która powstrzymuje komary przed lądowaniem na skórze.

Jaki pordukt z Ikarydyną warto używać?

Czas skuteczności w odstraszaniu komarów zależy od stężenia składnika aktywnego. Format używanego środka odstraszającego należy wybrać zgodnie z osobistymi preferencjami i wymaganym czasem ochrony.

My polecamy produkty formy Moskito Guard